Producenci

Regulamin

Warunki ogólne:

1. Właścicielem sklepu filper.pl jest Hurtownia Filper Radosław Kaniosz z siedzibą w Hrubieszowie, ul 3-go Maja 2, NIP:919-168-87-26, REGON:364756285.

2. Sklep Filper.pl umożliwia zakupy za pomocą internetu.

3. Podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Procedura składania i realizacji zamówienia:

4. Umowa sprzedaży zawierana jest między klientem a Hurtownią Filper.

5. Podany przez klienta adres e-mail, oraz telefon może zostać wykorzystany w procedurze realizacji zamówienia.

6. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowo wypełniony formularz zamówienia.

7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających zrealizowanie zamówienia Hurtownia Filper zastrzega sobie prawo wstrzymania jego realizacji, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.

8. Nieprawidłowo wypełniony formularz spowoduje niezrealizowanie zamówienia, prawidłowo wypełniony formularz powinien zawierać dane do wysyłki, adres e-mail oraz nr kontaktowy.

9. Zamówiony towar jest wysyłany na adres podany w formularzu.

10. Klient ma prawo do wyboru opcji dostawy (pobranie lub przedpłata), w przypadku wpłaty na konto zamówienie zostaje zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

11. Koszty wysyłki pokrywa kupujących, w określonych sytuacjach w porozumieniu z Hurtownią Filper koszty mogą zostać przerzucone na sprzedawcę.

12. Zamówienia staramy się realizować w ciągu 24h.

13. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności finansowej za niedostarczenie przesyłki z powodu błędnie podanego adresu, kolejna wysyłka będzie nadana na koszt kupującego.

14. Hurtownia zastrzega sobie prawo czasowego braku towaru, koloru lub rozmiaru - o takich sytuacjach klient zostanie niezwłocznie poinformowany.

Zasady zwrotów, reklamacji i gwarancji:

16. Wszystkie towary obecne na filper.pl są objęte gwarancją producenta.

17. W przypadku reklamacji należy wypełnić formularz reklamacyjny oraz odesłać towar na adres Hurtowni Filper.

18. Klient ma prawo zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podania przyczyny, towar nie może być zniszczony ani nosić jakichkolwiek śladów użytkowania. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcji rzeczy. Podstawą pozytywnego rozpatrzenia zwrotu towaru jest prawidłowo wypełniony formularz zwrotu towaru. Koszt wysyłki zwracanego towaru ponosi klient. Hurtownia Filper zobowiązuje się zwrócić pieniądze na wskazane w formularzu konto w przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Zwracany towar powinien być odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w transporcie.

19. W przypadku reklamacji klient odsyła towar na swój koszt. Jeśli reklamacja zostanie uznana, koszt wysyłki zostanie zwrócony (wartość zwracanego kosztu nie może być wyższa niż minimalny koszt dostawy danego produktu). Reklamowany towar powinien być odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w transporcie.

Ochrona danych osobowych:

20. Dane osobowe podane podczas rejestracji są przetwarzane przez firmę wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Klientowi przysługuje prawo do uzupełnienia, zmienienia bądź usunięcia danych osobowych.

21. Złożenie zamówienia w sklepie oznacza akceptację regulaminu.

22. Szczegółowe czynności związane z realizacją zamówienia nie wymienione powyżej, są opisywane w pozostałych częściach serwisu i stanowią część regulaminu.

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl